ASUS Vivobook 14 14′ FHD 60Hz Non Touch / Core 7 150U (Raptor Lake-U Refresh) / DDR5 16GB / 512GB SSD / INT / Cool Silver / Win 11 Home
Product Last Updated: 10/04/2026
$1,339.00
X1404VA-EB2111W
Last Updated: 13/04/2026
ASUS Vivobook 14 14′ FHD 60Hz Non Touch / Core 7 150U (Raptor Lake-U Refresh) / DDR5 16GB / 512GB SSD / INT / Cool Silver / Win 11 Home
Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 2.26 kg |
|---|---|
| Dimensions | 454 × 274 × 64 mm |
| Manufacturer / Brand | ASUS Notebook |
| Part Number / SKU | X1404VA-EB2111W |
| Barcode | 4711636364935 |
| Warranty Length (Months) | 12 |
| Stock Availability Brisbane | 5 |
| Stock Availability Sydney | 20+ |
| Stock Availability Melbourne | 5 |
| Stock Availability Adelaide | 4 |
| Stock Availability Perth | 5 |
2-in-1 Yoga X360 Flip Notebook
2-in-1 Yoga X360 Flip Notebook
LEADER - spare parts
15.6′ WXGA 1366×768 60Hz GLOSSY LCD PANEL FOR LEADER SC502, SC522 | NT156WHM-N12

Reviews
There are no reviews yet.