

Product Last Updated: 10/04/2026
$2,124.00
PS1MBSWPB10K
Last Updated: 10/04/2026


Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 100 mm |
| Manufacturer / Brand | PowerShield |
| Part Number / SKU | PS1MBSWPB10K |
| Barcode | UPPS-PS1MBSWPB1 |
| Warranty Length (Months) | 24 |
| Stock Availability Brisbane | CALL |
| Stock Availability Sydney | CALL |
| Stock Availability Melbourne | CALL |
| Stock Availability Adelaide | CALL |
| Stock Availability Perth | CALL |

Reviews
There are no reviews yet.