PowerShield PDU for PSCERT6000L 8 x 10A IEC 2 x 15A IEC outlets, Hard Wired, 1RU for PSCERT6000L


Product Last Updated: 10/04/2026
$461.00
PSPDU6K
Last Updated: 11/04/2026
PowerShield PDU for PSCERT6000L 8 x 10A IEC 2 x 15A IEC outlets, Hard Wired, 1RU for PSCERT6000L


Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 50 × 50 mm |
| Manufacturer / Brand | PowerShield |
| Part Number / SKU | PSPDU6K |
| Barcode | PSPDU6K |
| Warranty Length (Months) | 12 |
| Stock Availability Brisbane | CALL |
| Stock Availability Sydney | CALL |
| Stock Availability Melbourne | CALL |
| Stock Availability Adelaide | CALL |
| Stock Availability Perth | CALL |

Reviews
There are no reviews yet.