Fan for Leader Corporate SN8-I5
Product Last Updated: 10/04/2026
$65.00
FH2W
Last Updated: 11/04/2026
Fan for Leader Corporate SN8-I5
Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 390 × 220 × 81 mm |
| Manufacturer / Brand | Leader |
| Part Number / SKU | FH2W |
| Barcode | NAS-FAN-SYBN-I5-V1 |
| Warranty Length (Months) | 12 |
| Stock Availability Brisbane | CALL |
| Stock Availability Sydney | CALL |
| Stock Availability Melbourne | CALL |
| Stock Availability Adelaide | 1 |
| Stock Availability Perth | CALL |
Docking Stations Port Replicators
Docking Stations Port Replicators
Docking Stations Port Replicators

Reviews
There are no reviews yet.