Teltonika PR4LC21K – 1.25 Gb/s 20KM BiDi SFP Transceiver

Product Last Updated: 10/04/2026
$119.00
PR4LC21K
Last Updated: 13/04/2026
Teltonika PR4LC21K – 1.25 Gb/s 20KM BiDi SFP Transceiver

Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 32 × 5 mm |
| Manufacturer / Brand | Teltonika |
| Part Number / SKU | PR4LC21K |
| Barcode | NHT-PR4LC21K |
| Warranty Length (Months) | 24 |
| Stock Availability Brisbane | 3 |
| Stock Availability Sydney | 10 |
| Stock Availability Melbourne | 2 |
| Stock Availability Adelaide | 3 |
| Stock Availability Perth | 1 |

Reviews
There are no reviews yet.