Teltonika PR4DU22K – 1.25 Gbps SR SFP TX Transceiver

Product Last Updated: 10/04/2026
$45.14
PR4DU22K
Last Updated: 13/04/2026
Teltonika PR4DU22K – 1.25 Gbps SR SFP TX Transceiver

Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 32 × 22 mm |
| Manufacturer / Brand | Teltonika |
| Part Number / SKU | PR4DU22K |
| Barcode | 4779051843374 |
| Warranty Length (Months) | 24 |
| Stock Availability Brisbane | CALL |
| Stock Availability Sydney | 20+ |
| Stock Availability Melbourne | CALL |
| Stock Availability Adelaide | CALL |
| Stock Availability Perth | CALL |

Reviews
There are no reviews yet.