LDR 24 Port Cat6A UTP Patch Panel Rack Mount – 1U
CAT6A Compatible
Black in Colour
Metal Construction
24x RJ45 Ports
Product Last Updated: 10/04/2026
$189.00
WB-PP-5124
Last Updated: 11/04/2026
LDR 24 Port Cat6A UTP Patch Panel Rack Mount – 1U
CAT6A Compatible
Black in Colour
Metal Construction
24x RJ45 Ports
Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 512 × 102 × 64 mm |
| Manufacturer / Brand | LDR |
| Part Number / SKU | WB-PP-5124 |
| Barcode | RCLDR-ACC-PP-24-6A |
| Warranty Length (Months) | 12 |
| Stock Availability Brisbane | 20 |
| Stock Availability Sydney | 7 |
| Stock Availability Melbourne | 3 |
| Stock Availability Adelaide | 4 |
| Stock Availability Perth | CALL |

Reviews
There are no reviews yet.