Intel Core Ultra 5 processor 245K
No CPU Cooler Included
Product Last Updated: 10/04/2026
$429.00
BX80768245K
Last Updated: 13/04/2026
Intel Core Ultra 5 processor 245K
No CPU Cooler Included
Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 248 × 134 × 124 mm |
| Manufacturer / Brand | Intel |
| Part Number / SKU | BX80768245K |
| Barcode | 5032037282086 |
| Warranty Length (Months) | 36 |
| Stock Availability Brisbane | 12 |
| Stock Availability Sydney | 2 |
| Stock Availability Melbourne | 5 |
| Stock Availability Adelaide | 13 |
| Stock Availability Perth | 4 |

Reviews
There are no reviews yet.