Sophos 802.11ac 2×2 single radio WiFi module
Product Last Updated: 10/04/2026
$194.15
XAGZTCH2W
Last Updated: 12/04/2026
Sophos 802.11ac 2×2 single radio WiFi module
Product Last Updated: 10/04/2026
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 100 × 100 mm |
| Manufacturer / Brand | Sophos |
| Part Number / SKU | XAGZTCH2W |
| Barcode | NSO-XAGZTCH2W |
| Warranty Length (Months) | 12 |
| Stock Availability Brisbane | CALL |
| Stock Availability Sydney | CALL |
| Stock Availability Melbourne | CALL |
| Stock Availability Adelaide | CALL |
| Stock Availability Perth | CALL |
Endpoint Mobile Protection
Sophos Central Device Encryption – 10-24 clients – 3 MOS – EDU Subscription | CDEAAU03ABNEAA
Network - Security UTM
Sophos XGS 87 Central Orchestration – 28 MOS – GOV Subscription | CO87ZZ28ZZNGAA
Network - Security UTM
Sophos XGS 87 Central Orchestration – 39 MOS – Renewal – EDU Subscription | CO87ZZ39ZZREAA
Network - Security UTM
Sophos XGS 87 Central Orchestration – 32 MOS – EDU Subscription | CO87ZZ32ZZNEAA
Network - Security UTM
Sophos XGS 87 Central Orchestration – 24 MOS – EDU Subscription | CO87ZZ24ZZNEAA
Endpoint Mobile Protection
Sophos Central Device Encryption – 1-9 clients – 3 MOS – Renewal Subscription | CDEAAU03AARCAA
Network - Security UTM
Sophos XGS 87 Central Orchestration – 45 MOS – Renewal – GOV Subscription | CO87ZZ45ZZRGAA
Endpoint Mobile Protection
Network - Security UTM
Sophos XGS 87 Central Orchestration – 39 MOS – Renewal – GOV Subscription | CO87ZZ39ZZRGAA
Endpoint Mobile Protection

Reviews
There are no reviews yet.